Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Soutěžní kvíz pro ZŠ a SŠ: Jednotní v rozmanitosti

29. května | 08:00 - 18. června | 23:59

Baví Vás cestovat? Rádi si zjišťujete nejrůznější zajímavosti o jednotlivých zemích? Chcete si zasoutěžit a dozvědět se něco nového a třeba se i inspirovat na cesty? Tak přesně pro Vás je určena tato soutěž prostřednictvím aplikace Kahoot! Soutěž probíhá do  18.06. 2024 a je určena žákům 2. stupně ZŠ a studentům SŠ z Libereckého kraje. Soutěž je pořádána k příležitosti oslav Dne Evropy a k 20. výročí vstupu ČR do EU.

Při soutěži stačí zodpovědět několik otázek. Otázky jsou zaměřeny na Evropu, EU a její státy a nejrůznější geografické, kulturní a další zajímavosti. Po jednotlivých otázkách se dozvíte další doplňující informace. V soutěži je třeba získat minimálně 7000 bodů a v případě, že chtějí studenti soutěžit o ceny, tak je třeba na konci vyplnit kontaktní údaje. Kvíz si ale můžou zahrát jen tak pro zábavu. Po skončení soutěže vylosujeme 3 výherce ze ZŠ a 3 ze SŠ, kteří získají deskové stolní hry a knihy s evropskou tématikou.

Cena bude výhercům zaslána do konce školního roku přímo na danou školu.

Na soutěž se dostanete skrze odkaz ZDE nebo po zadání PINu soutěže: 04830735   na kahoot.it Po rozkliknutí odkazu/zadání PINu už si stačí jen zvolit přezdívku a hrát.

QR kód na soutěž: 

 

Přejeme hodně zdaru v soutěži a hezké nadcházející letní prázdniny!

Podrobnosti

Zahájení:
29. května | 08:00
Ukončení:
18. června | 23:59
Rubrika Akce:

Místo konání

Liberecký kraj