Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Beseda: Jak na kariéru v institucích EU?

22. listopadu, 2023 | 10:00 - 11:30

Chtěli byste pracovat v evropských institucích, ale nevíte jak na to? Co práce pro EU obnáší a jak se připravit na výběrová řízení? Jak se dostat na stáž do EU a získat cenné zkušenosti nejen do životopisu? Přijďte na besedu s Ing. Martinem Pávem, dne 22. 11. od 10h do učebny B5, Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové!

Akce je přístupná pro širokou veřejnost!

Náplň přednášky:

  • informace o stážích a kariéře v institucích EU,
  • výběrová řízení do EU,
  • zkušenosti, tipy.

O Martinu Pávovi:

Martin Páv vystudoval inženýra na Université Libre de Bruxelles. V roce 1991 nastoupil do Evropské komise, kde měl na starosti reformy veřejných financí a bankovního sektoru v Československu v rámci programu Phare.

Mezi jeho náplň práce také patřilo poskytování školení v ústředí Komise v Bruselu a v delegacích EU ve třetích zemích. Poté čtyři roky pracoval v oblasti strategických hodnocení spolupráce EU s partnerskými zeměmi v rámci generálního ředitelství pro mezinárodní spolupráci a rozvoj. V současné době působí jako nezávislý konzultant pro společnosti účastnící se výběrových řízení a realizace projektů na podporu partnerských zemí a financovaných z fondů Evropské komise.

Místo konání

Finanční daň: 72 % z kapes londýnské City