Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Den Belgie

9. dubna | 18:00 - 20:00

Ve spolupráci se střediskem Europe Direct Hradec Králové a kinem Bio Centrál Vás zveme na Den Belgie!

Poznejte Belgii všemi smysly a vyzkoušejte si své znalosti o této zemi!

18:00 Belgický mini kvíz s ochutnávkou belgického piva, hranolek a pralinek – bar Bio Central

Kvíz prověří vaše znalosti o Belgii, její historii, kultuře, kinematografii a mnohem víc. Dozvíte se zajímavosti o této evropské zemi, která nám je v mnohém velmi blízká. Během kvízu budete moci zdarma ochutnat hranolky od Faency Fries s vynikajícími belgickými majonézami a dipy. Na čepu bude belgické pivo. Výhry v kvízu budou také v belgickém duchu: váš tým může získat balíček belgických pralinek, poukázky na hranolky, nebo vstupenky do Bio Central na festival Dny evropského filmu.

20:00 Belgický film Holly – Velký sál

Zakřiknutá patnáctiletá Holly nejde do školy. Za chvíli tam vypukne požár a v plamenech zahyne několik studentů. V traumatizované komunitě učitelů, studentů i rodičů se začne říkat, že Holly požár předpověděla. A mnozí ji začnou vyhledávat, aby jim také pomohla. Film byl nominován na Zlatého lva za nejlepší film na filmovém festivalu v Benátkách. Více informací o filmu naleznete na stránkách Dny evropského filmu.

Z důvodů omezené kapacity, prosíme o rezervaci na webu biocentral.cz. Akce se koná u příležitosti belgického předsednictví v Radě EU.

Podrobnosti

Datum:
9. dubna
Čas:
18:00 - 20:00
Rubrika Akce: