Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

DIGITALIZACE: Trendy a praxe (pro firmy)

23. listopadu, 2023 | 09:00 - 13:00

Digitalizace a automatizace výroby je poslední dobou klíčovým tématem rezonujícím napříč výrobními odvětvími. Je její zavádění do výroby jen konkurenční výhoda nebo dnes již naprostá nutnost pro úspěšný rozvoj podnikání?

V rámci Týdne pro Digitální Česko pořádáme dne 23. listopadu 2023 na CEITEC Vysoké učení technické v Brně konferenci s názvem „Digitalizace: Trendy a Praxe“.

Tato akce představí nejnovější trendy v oblasti digitalizace a využití umělé inteligence v průmyslu. Poslechneme si praktické zkušenosti se zaváděním konceptu digitální továrny. Své podnikatelské nápady a projekty budou moct firmy přímo na místě konzultovat s agenturami CzechInvest, API a TAČR. Zvláštní pozornost si pak zaslouží panelová diskuze, kde otevřeme téma „digitalizace jako příležitost pro firmy“ se zástupci průmyslu i vrcholným představitelem Ministerstva průmyslu a obchodu ČR.

Součástí programu bude i prohlídka testovacího pracoviště RICAIP Testbed Brno s odborným výkladem našich výzkumníků a nabídkou spolupráce na experimentech a testech, na které můžeme firmám do 499 zaměstnanců díky projektu EDIH-DIGMAT poskytnout stoprocentní finanční příspěvek.

Programem provede moderátorka Soňa Baranová.

Registrace účastníků (do 21. 11. 2023) a program akce na webu CEITEC.

 

Organizátor:
CEITEC VUT (v rámci projektu EDIH-DIGIMAT)

Partneři:
CzechInvest, API, Eurocentrum Brno, Europe Direct Brno

Podrobnosti

Datum:
23. listopadu, 2023
Čas:
09:00 - 13:00
Rubrika Akce: