Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Letní fotosoutěž Evropský rok dovedností

1. července, 2023 - 30. září, 2023

Informační střediska Europe Direct Hradec Králové a Pardubice ve spolupráci s regionálními Eurocentry vyhlašují další ročník prázdninové fotosoutěže pro amatérské fotografy, tentokrát zaměřený na Evropský rok dovedností.

Podařilo se vám zachytit šikovné lidi u práce či nějaké dovednosti? Zaujala vás nějaká stavba? Byla vaše fotografie pořízena v některé z členských zemí Evropské unie? Pak neváhejte a pošlete nám ji na e-mail fotosoutez@euroskop.cz v termínu od 1. července do 30. září 2023. Fotografie mohou zachytit řemesla, tvoření, sport, umělecká vystoupení nebo i zajímavé stavby. Proto máme dvě kategorie, do kterých můžete vaše fotografie zaslat:

1) lidé – zachycení u jakékoliv práce či dovednosti – (řemesla, tvoření, šití, vaření, sport, ale i veletrhy, festivaly atd.)

2) stavby – vzniklé také díky dovednosti lidí – (skanzeny, muzea, hrady, zámky, ale i moderní architektura atd.)

Nejzdařilejší snímek v každé kategorii vybere odborná porota. Speciální cena veřejnosti bude udělena autorovi fotografie s nejvíce udělenými „To se mi líbí“ na FB profilu soutěže. Výherci získají hodnotné ceny v podobě poukázek na nákup fotoknihy či fotografického vybavení v CEWE Fotolab. V obou kategoriích budou uděleny následující ceny: 1. místo poukaz v hodnotě 1.500 Kč, 2. místo poukaz v hodnotě 1.000 Kč, 3. místo poukaz v hodnotě 500 Kč.

Více informací a pravidla soutěže naleznete na facebookové stránce soutěže https://www.facebook.com/fotosoutezEU/ a na webových stránkách organizátorů.

Soutěž se koná u příležitosti Evropského roku dovedností 2023.

Plakát ke stažení ZDE.

Pravidla ke stažení ZDE.

 

Podrobnosti

Zahájení:
1. července, 2023
Ukončení:
30. září, 2023
Rubriky Akce:
,
Štítky Akce:
,
eurocentra.cz/eurocentrum-pardubice

Pořadatelé

Eurocentrum Pardubice
Eurocentrum Hradec Králové
Eurocentrum Pardubice
Eurocentrum Pardubice