Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Literární soutěž Jak jsem zažil/a Evropu

1. dubna | 00:00 - 31. května | 00:00

Potkali jste životní lásku na studijním pobytu Erasmus+? Vyjeli jste na pracovní stáž a získali díky tomu práci snů? Pomáhali jste jako dobrovolník v zahraničí a změnilo to Váš pohled na život? Napište nám o tom!

Nezáleží na tom, zda jste změnili svět k lepšímu, získali kamarády na celý život, zažili nejlepší párty svého života nebo jen lépe poznali sami sebe. Napište nám svůj příběh, jak jste zažili Evropu, a vyhrajte skvělé ceny!

Libovolnou formou (esej, fejeton, deník atp.) a v rozsahu alespoň 1 normostrany nám napište své zkušenosti, příběhy a zážitky z různých evropských projektů a tři nejlepší z Vás odměníme otevřenými jízdenkami po Evropě od společnosti RegioJet v celkové hodnotě 6000 Kč!

Termín soutěže: 1. 4. – 20. 5. 2024. Pozor prodlouženo do 31. 5. 2024!

Své příběhy nám zasílejte na email: eurocentrum.hk@euroskop.cz, případně nahrajte skrze formulář níže. Nezapomeňte uvést Vaše jméno, příjmení, kontakt, termín a místo zahraniční mobility. Začátkem června vybereme nejlepší z účastníků a pozveme je na autorské čtení spojené s předáním cen vítězům!

Těšíme se na Vaše příběhy!

Literární soutěže se mohou zúčastnit osoby ve věku 16 – 35 let, které využily některou z možností mobilit v Evropské unii (studium, výměnné pobyty a stáže přes program Erasmus+, stáže v institucích EU, Erasmus+ výměny mládeže, dobrovolnictví v rámci Evropského sboru solidarity, soutěž Discover EU aj.).

Akce je organizována u příležitosti 20 let ČR v EU a Evropského týdne mládeže 2024.

Organizátorem soutěže je Eurocentrum Pardubice a Eurocentrum Hradec Králové. Partnerem akce je středisko Europe Direct Hradec Králové. Akce je podpořena sítí Eurodesk, evropskou informační sítí pro mládež. Organizátoři jsou partnery této sítě.

Podmínky literární soutěže

#20letvregionech

 

Podrobnosti

Zahájení:
1. dubna | 00:00
Ukončení:
31. května | 00:00
Rubrika Akce: