Načítám Akce

« Všechny Akce

Evropský týden udržitelné energie 2024 (EUSEW)

11. června - 13. června

Evropský týden udržitelné energie (EUSEW) je největší každoroční akce věnovaná obnovitelným zdrojům energie a efektivnímu využívání energie v EU. Zahrnuje řadu činností zaměřených na budování bezpečné energetické budoucnosti pro Evropu.

Letošní 18. ročník politické konference se bude konat v hybridním formátu v Bruselu a online ve dnech 11.–13. června 2024.

Pokud přispíváte k vývoji nebo implementaci klimaticky neutrálních řešení nebo technologií pro komunitu, podnik, průmysl… pak je Evropský týden udržitelné energie právě pro vás. Každoroční akce je příležitostí setkat se se zúčastněnými stranami, které podporují energetickou účinnost a obnovitelné zdroje energie, seznámit se s úspěšnými opatřeními a politikami a inspirovat inovace ke splnění cílů EU v oblasti energetiky a klimatu.

Více o zapojení a konferenci EUSEW zde:  https://sustainable-energy-week.ec.europa.eu/news/calling-all-sustainable-energy-heroes-european-sustainable-energy-week-returns-2024-2023-12-11_en?prefLang=cs&etrans=cs

 

Podrobnosti

Zahájení:
11. června
Ukončení:
13. června
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , ,
https://sustainable-energy-week.ec.europa.eu/index_en?prefLang=cs&etrans=cs