Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Oslava 20letého výročí založení MAS Krajina srdce

8. června | 13:00 - 23:00

Muzikál Jesus Christ Superstar, skákací hrad i regionální pivovar. Místí akční skupina Krajina srdce sdružující některé obce Jihočeského a Středočeského kraje slaví 20 let!

Oslava k tomuto významnému jubileu se koná 8. června 2024 od 13 hodin na historickém Barokním statku Borotín, umístěném nedaleko idylické zříceniny hradu. Čeká tu na vás program plný hudby, umění a zábavy pro všechny věkové skupiny.

Děti se můžou těšit na řadu aktivit včetně skákacích hradů, loutkového divadla, výtvarných dílen, lukostřelby a vyhlídkových jízd v historickém kočáře. Na akci se představí také místní regionální výrobci, a ochutnat tak můžete pivo z nově otevřeného minipivovaru, produkty z kozí farmy nebo zakoupit výrobky certifikované regionální značkou.

Pomyslným vrcholem akce je večerní vystoupení muzikálu „Jesus Christ Superstar“ v podání táborské Superstar Band od 20 hodin. Kromě toho vystoupí kapely jako Spadané listí, Small Bingo Band a Hurá kapela z Jistebnice. A dojde i na speciální překvapení, které MAS Krajina srdce pro návštěvníky chystá.

Vstupné na akci je dobrovolné. Výtěžek z něho poputuje na charitativní projekty, které MAS Krajina srdce realizuje prostřednictvím táborského Šatníku.

 

 

Podrobnosti

Datum:
8. června
Čas:
13:00 - 23:00
Rubrika Akce:

Pořadatel

MAS Krajina srdce, z.s.
View Pořadatel Website

Místo konání

Barokní dvůr Borotín
Borotín 120
Borotín, 391 35 Česká republika
+ Google Mapa
View Místo konání Website