Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Letní fotosoutěž Česká stopa v Evropě

1. července, 2022 - 30. září, 2022

Informační střediska Europe Direct Hradec Králové a Pardubice ve spolupráci s regionálními Eurocentry vyhlašují další ročník prázdninové fotosoutěže pro amatérské fotografy, tentokrát zaměřený na Čechy v Evropě a jejich přínos pro Evropskou unii pod vlivem předsednictví České republiky v Radě EU, stejně jako na dobrovolnictví a pobyty Čechů v zahraničí v rámci Evropského roku mládeže 2022. Zachyťte svými fotoaparáty úspěchy Čechů v zahraničí a zašlete nám svoji fotografii do jedné ze tří kategorií, a to v termínu 1. července – 30. září 2022!

Podařilo se Vám na cestách pomocí Vašeho fotoaparátu zachytit českou stopu v Evropě? Byla Vaše fotografie pořízena v některé z členských zemí Evropské unie? Pak neváhejte a pošlete nám ji na e-mail fotosoutez@euroskop.cz. Fotografie by měly zachytit české objevy, kulturu, tradice či pomoc v zahraničí v rámci jedné ze tří následujících kategorií:

  • Češi píší dějiny (architektura, objevy, kultura)
  • Češi cestují (jak cestujeme, zahraniční pobyty)
  • Češi pomáhají (dobrovolnictví, humanitární projekty).

Nejzdařilejší snímek v každé kategorii vybere odborná porota složená z profesionálních fotografů. Speciální cena veřejnosti bude udělena autorovi fotografie s nejvíce udělenými „To se mi líbí“ na FB profilu soutěže. Výherci získají hodnotné ceny v podobě poukázek na nákup fotoknihy či fotografického vybavení a další zajímavé ceny.

Více informací a pravidla soutěže naleznete na facebookové stránce soutěže https://www.facebook.com/fotosoutezEU/ a na webových stránkách organizátorů.

Pravidla ke stažení naleznete zde: Podmínky fotosoutěže_2022.

Soutěž se koná u příležitosti předsednictví České republiky v Radě EU a Evropského roku mládeže 2022.

 

Podrobnosti

Zahájení:
1. července, 2022
Ukončení:
30. září, 2022
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , ,
eurocentra.cz/eurocentrum-pardubice

Pořadatelé

Eurocentrum Pardubice
Eurocentrum Hradec Králové
Eurocentrum Pardubice
Eurocentrum Pardubice