Co nám daly státy EU?

Výtvarná soutěž pro žáky prvního stupně ZŠ.

Eurocentrum České Budějovice vyhlašuje další výtvarnou soutěž, tentokrát s tématem „Co nám dalo Švédsko? Francie? A ostatní státy EU?“.
Soutěž probíhá od 24. 4. do 24. 5. 2023.

Úkolem je namalovat obrázek, který bude odkazovat k nějaké zemi EU – např. Pipi Dlouhou punčochu či Děti z Bullerbynu (Švédsko), hranolky či Šmouly (Belgie), Rubikovu kostku (Maďarsko), lipicány (Slovinsko), dalmatina (Chorvatsko), apod. Může se tedy jednat o věc, jídlo či pohádku. Fantazii se meze nekladou. 🙂 

Ze zaslaných obrázků vylosujeme několik výherců, kteří vyhrají např. Atlas Evropy pro děti, Evropu na talíři, hru Lama Express či další drobné ceny.

Soutěž je určena pro děti z prvního stupně základních škol (1. – 5. třída).

Obrázky prosím zašlete buď na náš e-mail Eurocentrum.cb@euroskop.cz nebo poštou na adresu Eurocentra České Budějovice (Boženy Němcové 1824/8, České Budějovice, 370 01).
Obrázek prosím označte jménem, věkem autora díla a státem, ke kterému obrázek odkazuje. Budeme následně obrázky vystavovat na našich internetových stránkách a našem facebooku – zasláním obrázku tedy vyjadřujete souhlas s jejich zveřejněním (pokud si zveřejnění obrázků nepřejete, přiložte nám prosím tuto informaci přímo k zasílaným obrázkům).

Sdílet tento příspěvek