Eurocentrum Plzeň na Veletrhu pracovních příležitostí!

Stavovská unie studentů Západočeské univerzity v Plzni, studentská organizace IAESTE ZČU Plzeň a Západočeská univerzita v Plzni pořádají 20. března 2024 již 29. ročník Veletrhu pracovních příležitostí při ZČU v Plzni.A jako každý rok nás naleznete na Veletrhu pracovních příležitostí také!

Hlavním cílem veletrhu je navázání kontaktu a spolupráce mezi studenty a absolventy Západočeské univerzity v Plzni a českou i zahraniční firemní sférou. Veletrh je jedinečná příležitost pro všechny studenty, ale i absolventy vysokých škol. Každý návštěvník obdrží průvodce veletrhem, kde se může dočíst informace o každém vystaviteli. Veletrh každoročně navštíví vice než 4 000 studentů a absolventů!

Letošní ročník veletrhu se koná 20. března od 10:00 do 16:00! Veletrh je rozmístěn po kampusu Západočeské univerzity v prostorech Fakulty strojní (FST), Fakulty elektrotechnické (FEL) a budova Fakulty aplikovaných věd (FAV) na adrese: Univerzitní 2795/26, 301 00 Plzeň, Jižní Předměstí Plzeňský kraj.

Přijďte se podívat k našemu stánku a zjistit, jaké pracovní nabídky nabízí Evropská unie, kam vyjet na stáž, nebo jak vyjet do zahraničí v rámci Evropského sboru solidarity! Můžete si zasoutěžit v rámci kvízů „Základní znalosti o EU“ a „Evropské fondy“. Dozvíte se i jak si vytvořit CV a motivační dopis pomocí sady online nástrojů Europass.

Přijďte se za námi podívat a dozvědět se něco nového o možnostech, která Vám Evropská unie nabízí!

Sdílet tento příspěvek