Partneři webu

IPSOS Ipsos Ipsos je od r. 2009 největší agenturou výzkumu trhu a veřejného mínění v ČR. Je členem ESOMAR a SIMAR. Realizují výzkumy jak pro firmy, tak pro státní a veřejné instituce.
mmr - logo Strukturalni-fondy.cz Server Národního orgánu pro koordinaci Ministerstva pro místní rozvoj ČR slouží pro vyhledání podrobných informací o strukturálních fondech i ostatních finančních zdrojích EU.
Stálé zastoupení ČR při EU Stálé zastoupení ČR při EU Na stránkách provozovaných Ministerstvem zahraničních věcí ČR můžete najít kontakty na české organizace v Bruselu, informace o možnostech práce v institucích EU nebo servis pro novináře a další.
Europe Direct Europe Direct Informační střediska o EU financovaná Evropskou komisí.
Eures Eures Server provozovaný Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR, kde naleznete konkrétní informace o práci v zemích EU.
Euactiv Euractiv.cz Aktuální informace a analýzy o politice EU.
Hospodářská komora ČR Hospodářská komora České republiky zastupuje českou podnikatelskou veřejnost. Chrání zájmy svých členů, kteří se sdružují prostřednictvím regionální sítě komor a začleněných živnostenských společenstev.
eDotace logo Portál eDotace.cz Průvodce světem finančních podpor.
Europass Europass je bezplatný soubor online nástrojů a informací, které uživatelům pomáhají s plánováním jejich vzdělávání a profesní dráhy.