Zvažujete kariéru překladatele v EU? Připojte se na EU Career Days a zjistěte více!

Pokud vás láká práce v překladatelské službě Rady Evropské unie, nenechte si ujít EU Career Days, které proběhnou online v pátek 27. září. Akce je zaměřena na studenty a absolventy, kteří chtějí získat více informací o konkrétních pracovních příležitostech. Zjistíte, jak se stát součástí překladatelského týmu, jaké jsou požadavky na překladatele a co práce v této oblasti obnáší. Celá událost je registrovaným zájemcům otevřená zdarma a probíhá v angličtině.

Překladatelská služba hraje klíčovou roli při zajištění vícejazyčné komunikace napříč Radou Evropské unie a Evropskou radou a jejich přípravných orgánů. Zajišťuje překlady dokumentů pro jednotlivá zasedání a produkuje vysoce kvalitní dokumenty ve všech jazycích EU.

Jak se můžete zúčastnit?

Zájemci o účast na akci se musí zaregistrovat. Registrace je bezplatná a je třeba ji provést nejpozději dne 25. září 2024.

Po registraci obdrží účastníci e-mail s potvrzením o registraci a informace o účasti na akci.

Registrujte se na tomto odkaze.

Co vás čeká?

Během akce budete mít příležitost:

  • dozvědět se o různých možnostech pracovního uplatnění v rámci naší překladatelské služby
  • seznámit se s překladatelskou činností v Radě
  • navázat kontakty s odborníky z překladatelské služby
  • získat odpovědi na své otázky

Více informací o akci najdete zde.

Zdroj: Rada EU

Foto: Adobe Stock