Výtvarná soutěž pro ZŠ – Vysněná cesta po Evropě

Pro žáky základních škol Ústeckého kraje jsme připravili výtvarnou soutěž o ceny na téma "Vysněná cesta po Evropě". Nakreslete svou vysněnou cestu po Evropě a přeneste svůj cestovní sen na papír.

Rozhoduj o Evropě – Staň se na den tvůrcem evropské politiky

30473-120-dalnice

30. listopadu proběhne další ročník Rozhoduj o Evropě - Staň se na den tvůrcem evropské politiky. Středoškoláci z Ústeckého kraje si mohou vyzkoušet simulaci zasedání evropských institucí a diskuzi s odborníky o aktuálních společenských tématech.

Výstava: Vysněná cesta po Evropě

Severočeská knihovna Ústí nad Labem Velká Hradební 49, Ústí nad Labem, Ústecký

Výstava představuje výtvarná díla žáků základních škol Ústeckého kraje, která tvořili v rámci výtvarné soutěže "Vysněná cesta po Evropě". Soutěž probíhala celý podzim a pořádalo ji Eurocentrum Ústí nad Labem.

EuropaSecura 2023 – registrace

Začíná 16. ročník soutěže EuropaSecura. Soutěž je určena pro studenty a studentky středních škol, kteří se zajímají o aktuální dění v mezinárodní politice.

Soutěž DiscoverEU

Je vám 18 let a chcete cestovat po Evropě? Přihlaste se do soutěže DiscoverEU a vyhrajte vlakovou jízdenku. 

Jarní dílny v knihovně

28547-lionel_messi

Přijďte se svými dětmi na jarní dílny do Knihovny Ústeckého kraje, kde bude mít svůj stánek i Eurocentrum Ústí nad Labem.

Dny kariéry FSE UJEP

28877-120-ales_afrika

19. dubna 2023 proběhne v prostorách Fakulty sociálně ekonomické UJEP veletrh firem, na kterém bude mít své zastoupení také Eurocentrum Ústí nad Labem.

Soutěž – Den Evropy 2023

Výhercem soutěže je pan Tomáš K. Gratulujeme! 9. května slavíme Den Evropy! Oslavte ho s námi soutěží a vyhrajte zajímavé ceny. Stačí odpovědět na soutěžní otázku: Jak zní motto Evropské unie?